Дитячий садок «Білочка», №298

8481 переглядів

(056) 792-53-64

Місто Дніпропетровськ
Адреса ул. Чиркова, 46
Телефон (056) 792-53-64
Рейтинг 3.99 згідно 180 38 оцінкам
Відгуків 38
Вихователі / Вчителя 4.00
Стан кімнат / класів 4.00
Керівництво 4.03
Харчування 3.97
Відсутність корупції 3.97
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий садок «Білочка», №298
Дніпропетровськ ул. Чиркова, 46
(056) 792-53-64

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Перших своїх вихованців « Білочка» прийняла в 1984 році. Дитячий заклад потопає в зелені дерев, кущів, квітів. У конкурсі « Рідному місту - красу і затишок», який проводив міський виконавчий комітет, дошкільний заклад зайняла 3 місце з благоустрою території. Тому діти і батьки охоче займаються спортом, проводять свята на свіжому повітрі.

В тісній співдружності з родиною дошкільний заклад забезпечує зміцнення фізичного та психологічного здоров'я дітей, їх повноцінний розвиток і виховання творчої особистості на національній основі.

Діти « Білочку» ростуть здоровими, життєрадісними, бадьорими, мають необхідні умови для навчання і виховання. Охоче займаються народознавством, хореографією, фізкультурою, музикою, образотворчим мистецтвом і іншим.

Педагоги закладу в постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, адже одна з головних наших завдань - зробити кожної дитини творчим, неповторним.

Дошкільнят привчають доглядати за кімнатними рослинами, рибками, вирощувати вітамінну продукцію, вміло сервірувати столи до трапези.

З метою підвищення інтелектуального розвитку дітей педагоги широко використовують ігрову діяльність, зокрема дидактичні ігри.

Зиновкина Наталія Миколаївна - завідувач дошкільного навчального закладу № 298.  Її педагогічна діяльність  більше 25 років пов'язана з дошкільного виховання. Прикипев серцем до малюкам, вона заміняє їм маму, а тепер і бабусю. Колеги, педагоги й батьки з повагою ставляться до її думки, тому що добре знають високий рівень професіоналізму, готовність ділитися знаннями та ідеями, доброзичливість і щирість ставлення до кожного. Наталія Миколаївна - красива жінка, чудовий організатор, ласкава мама і бабуся, турботлива дружина.

Вся робота дошкільного закладу в першу чергу спрямована на задоволення потреб сім'ї - це створення комфорту для розвитку особистості дитини і її творчих можливостей.

Графік роботи завідувачки:  з 13.00 до 17.00

Режим роботи дитячого садка:  з 7.00 до 19.00

Режим харчування:  триразове

Ясельні групи  - 2

Прийом дітей:  від 2 до 6 років
Загрузка информера курс валют...